logo_header
 

גובה החיישן הוא 5 מ"מ וקוטרו הוא 35 מ"מ. חלק החיישן המוחדר מתחת לעור הינו בעובי הקטן מ-0.4 מ"מ והוא מוחדר לעומק של כ-5 מ"מ בלבד מתחת לעור. במחקר נעשה על ידי Abbott Diabetes Care, המשתמשים הסכימו שהחדרת החיישן אינה מכאיבה יותר מבדיקת סוכר רגילה באמצעות דקירת האצבע *.

*Data on file. Abbott Diabetes Care.

החיישן מודד את רמות הסוכר באופן אוטומטי כל דקה ושומר את הקריאות במרווחי זמן של 15 דקות למשך 8 שעות. כאשר החיישן נסרק על ידי הקורא, הוא מעביר באופן אוטומטי 8 שעות של נתונים אל תוך הקורא.

לא, תקבל את הקריאה העדכנית ביותר בכל פעם שתסרוק את החיישן על ידי הקורא.

ניתן לסרוק כמה שרוצים, אך הקריאה לא תשתנה בתדירות גבוהה מ- 60 שניות.

על מנת לשמור על גודלו הקטן של החיישן, אפשרות האחסון שלו מוגבלת. על מנת לוודא כי הוא יוכל לשמור את הנתונים למשך 8 שעות (פרק זמן לילי ממוצע), נבחרו מרווחי זמן של 15 דקות.

החיישן מוצמד לחלק האחורי של הזרוע העליונה באמצעות התקן חד פעמי הנקרא התקן הצמדת החיישן. כאשר החיישן מוצמד, סיב סטרילי קטן (5 מ"מ) מוחדר אל מתחת לעור, ומקובע למקומו עם מדבקה קטנה. בבמחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care, רב המשתמשים הסכימו כי התחושה המלווה את הצמדת החיישן אינה כואבת יותר מדקירת האצבע לצרכי בדיקת סוכר*.

*Data on file. Abbott Diabetes Care.

החיישן החד פעמי מיועד להיצמד אל גב הזרוע העליונה ולספק קריאות סוכר מדויקות במשך עד 14 ימים. לאחר 14 ימים, יש להסיר את החיישן באמצעות קילוף המדבקה.

ניתן להצמיד את החיישן רק על החלק האחורי של הזרוע העליונה.

עוביו של חלק החיישן המוחדר מתחת לעור קטן מ-0.4 מילימטר (1 מ"מ הוא עוביין של מספר שערות אנושיות) ועומק החדרתו מתחת לעור הוא כ-5 מ"מ בלבד, כך שמרבית האנשים לעולם לא ירגישו את החיישן בעת השימוש בו. במחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care , מרבית המשתמשים הסכימו כי התחושה המלווה את הצמדת החיישן אינה כואבת יותר מדקירת האצבע לצרכי בדיקת סוכר*.

*Data on file. Abbott Diabetes Care

אתה יכול לבצע קריאות רמות סוכר רבות ככל שתרצה במהלך השימוש בחיישן. על מנת לקבל תמונה מלאה של האיזון הגליקמי במשך 24 שעות, עליך לסרוק לפחות אחת ל-8 שעות.

כן, דיוק החיישן נותר עקבי למשך עד 14 יום. בדיקת סוכר באמצעות דקירת האצבע במד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר, כאשר רמות הסוכר בנוזל הבין תאי עלולות לא לשקף בצורה מדויקת את רמת הסוכר בדם או במצב של היפוגליקמיה / היפוגליקמיה צפויה, המדווחת על ידי המערכת, או כאשר הסימפטומים אינם תואמים את קריאת המערכת.

כן. ניתן להשתמש בחיישן במהלך מקלחת, שחיה או התעמלות. אין לשהות עם החיישן במים בעומק שמתחת למטר 1 (3 רגל), ואין לטבול אותו במים למשך פרק זמן העולה על 30 דקות.

היוועץ עם חברת התעופה לפני הנסיעה, היות וחוקים ותקנות עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

לאחר תקופת שימוש של 14 ימים, הקורא מודיע לך. משך הזמן עד לסיום תקופת השימוש בחיישן מוצג על המסך של הקורא עם הפעלתו. לאחר תקופת השימוש, החיישן יפסיק לפעול ויש להחליפו בחיישן חדש.

הפעל חיישן חדש. הקורא יזהה שזה חיישן חדש וישאל האם ברצונך להפעיל אותו.

על מנת לוודא שהמערכת פועלת כהלכה, יש פשוט להפעיל את הקורא ולסרוק באמצעותו את החיישן על מנת לקבל קריאת רמות סוכר. אם החיישן אינו פועל מכל סיבה שהיא, תופיע הודעת שגיאה על הקורא, אשר תורה למשתמש להחליף את החיישן. אם אתה סובל מתסמינים שאינם תואמים את קריאת המערכת פריסטייל ליברה או במקרה של חשד לאי דיוק של הקריאה, בדוק את רמת הסוכר באמצעות דקירת האצבע תוך שימוש במד סוכר. לנוחיותך, הקורא כולל מד סוכר מובנה בו ניתן להשתמש לבדיקת רמת הסוכר בדם. אם אתה סובל מתסמינים שאינם תואמים את קריאות רמות הסוכר שלך, היוועץ עם הרופא המטפל.לפרטים המלאים אנא קרא את המדריך למתשתמש של מערכת פריסטייל ליברה.

אם החיישן יפסיק לפעול בשל טמפרטורה קיצונית, המשתמש יקבל הודעת שגיאה המציינת "קריאת הסוכר אינה זמינה".

מערכת פריסטייל ליברה לא נבדקה בקרב אנשים המטופלים בדיאליזה

מערכת הפריסטייל ליברה לא נבדקה בשימוש עם התקנים רפואיים אחרים, כגון קוצבי לב.

מערכת פריסטייל ליברה מיעדת לשימוש של בני אדם בלבד.

קורא וחיישן הפריסטייל ליברה יכולים להיחשף להפרעות אלקטרוסטטיות (ESD) ואלקטרומגנטיות (EMI) שכיחות, כולל גלאי מתכת בנמלי תעופה. תוכל לשאת את חיישן הפריסטייל ליברה שלך בזמן שתעבור דרכם. עם זאת, אין לחשוף את קורא הפריסטייל ליברה וחיישן הפריסטייל ליברה לחלק מסורקי הגוף המלא בנמלי תעופה (כלומר, רנטגן ומיקרו-גל מילימטר). על מנת להימנע מהסרת החיישן , עליך לבקש שסוג סריקה אחר יבוצע ע"י קצין הביטחון.

אריזות משומשות ולא משומשות ניתן להשליך לפח אשפה כללי. לאחר שהחיישן הוצמד לזרוע, את התקן הצמדת החיישן המשומש (המכיל מחט) ניתן להבריג בחזרה למכסה ולהשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית או קופסה לפסולת חדה. את חיישן פריסטייל ליברה המשומש יש להשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית או לקופסה לפסולת חדה.

שאלות נפוצות על אפליקציות

אפליקציית FreeStyle LibreLink היא אפליקציה רפואית למכשירים ניידים, שמיועדת לעבודה עם חיישני פריסטייל ליברה. האפליקציה מאפשרת לנטר את רמות הסוכר שלך באמצעות טלפון נייד מסוג אייפון או אנדרואיד וחיישני פריסטייל ליברה- בניטור שגרתי אין צורך להשתמש במכשיר נפרד למדידת רמת הסוכר בדם*. בעת סריקת החיישן באמצעות טלפון תואם שמפעיל את אפליקציית FreeStyle LibreLink נתוני רמת הסוכר שלך מוצגים ישירות בטלפון הנייד.

בעזרת האפליקציה אפשר לבצע את הפעולות הבאות:

 • • להציג את קריאת רמת הסוכר הנוכחית שלך, חץ המגמה המציין את השינוי ברמת הסוכר שלך ואת 8 השעות האחרונות של היסטוריית רמת הסוכר
 • • לראות דוחות על רמת הסוכר, כולל פרופיל רמת הסוכר האמבולטורי שלך, לחשיפת מגמות ודפוסים
 • • להוסיף הערות כדי לעקוב אחר צריכת המזון שלך, שימוש באינסולין, פעילות גופנית ואירועים אחרים
 • • להתחבר לצוות רפואי ומטפלים בעזרת LibreView ו־LibreLinkUp.

כדי להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink, יש להירשם ל־LibreView, שהיא תוכנה מבוססת ענן לניהול סוכרת, המסופקת על ידי החברות Abbott ו־Newyu, Inc. עיין בתווית המוצר של פריסטייל ליברה ואפליקציית FreeStyle LibreLink, כדי לקבל הוראות ספציפיות לשימוש במוצרים השונים.

*בדיקה בדקירת אצבע באמצעות מד הסוכר בדם נדרשת, כאשר רמות הסוכר משתנות במהירות, כשרמות הסוכר בנוזל הבין תאי אינן משקפות במדויק את רמות הסוכר בדם או במקרה של היפוגליקמיה או היפוגליקמיה צפויה שמדווחת על ידי אפליקציית FreeStyle LibreLink או כאשר התסמינים אינם תואמים את הקריאות של אפליקציית FreeStyle LibreLink

רשימת מכשירים ומערכות הפעלה תואמות לאפליקציית FreeStyle LibreLink למצוא במדריך התאימות לטלפון החכם.

אם לא ברור לך מפרט הטלפון הנייד שלך, אפשר לפתוח את Google Play או את App Store בטלפון, ולחפש את אפליקציית FreeStyle LibreLink בגרסה המתאימה למדינתך.

אם האפליקציה אינה יורדת, סביר להניח שהיא אינה תואמת לטלפון שלך.

הערה: אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה נתמכת בטלפונים פרוצים ועם גרסאות בטא של מערכות הפעלה.

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink בעלת אישור CE

אפליקציית FreeStyle LibreLink iOS אינה מותאמת לשעון של אפל בשלב זה. אפליקציית FreeStyle LibreLink iOS דורשת אייפון 7 ומעלה עם מערכת הפעלה 11 ומעלה על מנת לסרוק את החיישן. לפרטים נוספים פנה למדריך לבדיקת תאימות הטלפון החכם

אם יש לך שאלות בנוגע לאפליקציה או לנתונים שלך, כולל שאלות על איך לסגור את חשבון ה-LibreView שלך, היכנס לאתר FreeStyleLibre.com לקבלת מידע ליצירת קשר שירות לקוחות.

לפני קבלת קריאות של רמות סוכר מחיישן פריסטייל ליברה חדש באמצעות אפליקציית FreeStyle LibreLink  לנייד, יש להפעיל את החיישן דרך האפליקציה או דרך קורא פריסטייל ליברה, ולאפשר לו זמן חימום.

חשוב: במהלך אותה הפעלה של חיישן, אפשר להשתמש באפליקציית FreeStyle   LibreLink  או בקורא הנתונים פריסטייל ליברה. אם ברצונך להשתמש בשניהם, יש להתחיל את הפעלת החיישן עם הקורא. ראה "שימוש באפליקציית FreeStyle LibreLink  ובקורא הנתונים עם אותו חיישן", לקבלת מידע נוסף.

שלב 1 הכנה

וודא שהחיישן הוצמד על החלק האחורי של הזרוע העליונה, שהאפליקציה מותקנת בטלפון באופן תקין, שהושלם תהליך ההגדרה של האפליקציה ושהטלפון פועל ואינו נעול.

שלב 2 סריקת החיישן

להלן הערות חשובות שיש לזכור בעת סריקת חיישן:

 • • אפליקציית FreeStyle LibreLink משתמשת ביכולות תקשורת לטווח קרוב (NFC)  של הטלפון, לצורך התקשורת עם החיישן פריסטייל ליברה.
 • • אם השתמשת בעבר בקורא פריסטייל ליברה, ייתכן שיהיו הבדלים בביצוע סריקת החיישן בטלפון הנייד. ייתכן שיהיה צורך לשנות את טכניקת הסריקה שלך, כי אופן השימוש ב ־NFC בטלפונים משתנה בהתאם ליצרן ולמודל.

• במכשירי אנדרואיד:

 • ◦ יש להחזיק את החלק האחורי של הטלפון בקרבת החיישן (אפשר לעשות זאת מעל הבגדים), ולמקם את אנטנת ה־NFC מעל החיישן. אין להזיז את הטלפון עד שיישמע הצליל הראשון ו/או יורגש רטט. הצליל או הרטט מציינים שהטלפון והחיישן יצרו חיבור  NFC.

◦ יש להמשיך להחזיק את הטלפון ליד החיישן, עד שיישמע צליל שני ו/או יורגש רטט. הם מציינים שהסריקה הושלמה

• במכשירי iPhone:

 • ◦ פתח את האפליקציה
 • ◦ הקש על לחצן הסריקה

אפשר להקיש על התיבה הכחולה במסך הבית או על הסמל של "לחצן הסריקה" שנמצא בפינה השמאלית העליונה.

אם ההודעה 'מוכן לסריקה' נעלמת, יש ללחוץ שוב על לחצן הסריקה.

NFC מופעל כעת, ומכשיר האייפון מוכן לסרוק את החיישן.

◦ יש להחזיק את החלק העליון של הטלפון בקרבת החיישן (אפשר לעשות זאת מעל הבגדים). אין להזיז את הטלפון עד שיישמע צליל ו/או יורגש רטט. הם מציינים שהסריקה הושלמה.

 • • לאחר שיימצא המיקום של אנטנת ה־NFC בטלפון, תוכל לסרוק את החיישן שלך, על ידי החזקת אזור זה של הטלפון מול החיישן.
 • • נוסף על גורמים של קרבה וכיוון, גם גורמים אחרים יכולים להשפיע על הביצועים של NFC. לדוגמה, כיסוי גדול או מתכתי של הטלפון עלול לשבש את אות ה -NFC.

לאחר הפעלת החיישן, תוצג על המסך הודעת ספירה לאחור. משמעותה היא שהחיישן הופעל בהצלחה ושהוא נמצא בזמן חימום.

שלב 3 המתנה

החיישן דורש זמן חימום בטרם יהיה מוכן לשימוש.

שלב 4 החיישן מוכן!

אם ההודעות מופעלות, תראה הודעה כאשר החיישן יהיה מוכן.

אפשר להתחיל לסרוק את החיישן באמצעות הטלפון, כדי לקבל את קריאת רמת הסוכר הנוכחית שלך, תוך שימוש באותה שיטה ששימשה כדי להפעיל את החיישן.

לא, אפליקציית FreeStyle LibreLink הינה האפליקציה היחידה שנבדקה על ידי חברת Abbott Diabetes Care והינה תואמת עבור חיישני פריסטייל ליברה. אפליקציית FreeStyle LibreLink פותחה על מנת להבטיח עמידה בתקנות המקומיות, כולל דרישות בטיחות וביצועים בהתאם לשימוש המיועד. כל מוצר שמיועד להיות תואם עם חיישני פריסטייל ליברה צריך לעמוד בתקנות אלה גם כן.

NFC  הינה טכנולוגיית תקשורת אלחוטית המאפשרת לחיישני הפריסטייל ליברה שלך להעביר נתונים באופן אלחוטי למכשיר אחר.  עבור מכשירי אנדרואיד: טלפון האנדרואיד שלך חייב להיות בעל יכולת NFC והוא חייב להיות מופעל. רבים מדגמי אנדרואיד האחרונים תומכים בNFC- . עיין במפרט ההדרכה של הטלפון שלך או בתפריט ההגדרות של המכשיר וחפש הגדרות הקשורות ל -NFC. חיבורים, שיתוף או רשתות ותקשורת אלחוטית. עבור מכשירי אייפון אתה חייב להיות עם אייפון 7 ומעלה הפועל על iOS 11 ומעלה כדי להשתמש ביכולת NFC הדרושה לסריקת חיישן פריסטייל ליברה.

LibreLinkUp היא אפליקציה נלווית לאפליקציית FreeStyle LibreLink, המאפשרת לשתף את רמות הסוכר באופן אוטומטי עם המטפלים שלך בזמן אמת . גם אתה וגם המטפל שלך חייבים להיות בעלי חיבור רשת כדי לשתף ולקבל את קריאות רמות הסוכר.כדי להוסיף איש קשר חדש שמשתמש ב- LibreLinkUp דרך אפליקציית FreeStyle LibreLink. פשוט לחץ על שתף בתפריט הראשי ופעל לפי ההוראות שעל המסך

אנדרואיד: לאחר הצמדת חיישן הפריסטייל ליברה לחלקה האחורי של הזרוע העליונה, פתח את האפליקציה והחזק את החלק האחורי של טלפון האנדרואיד שלך בקרבת (מרחק מדויק משתנה לפי הדגם) חיישן הפריסטייל הליברה כדי לסרוק אותו. גודל ומיקום אנטנת ה NFC -במכשירי אנדרואיד משתנה לפי יצרן ודגם, כך שייתכן שתצטרך להזיז את הטלפון כדי למצוא את הנקודה המיטבית לסריקת החיישן. לאחר שמצאת את מיקום הסריקה המיטבי, המתן לשני צלילים ברורים או רטט מהאפליקציה לפני שאתה מרחיק את הטלפון מחיישן הפריסטייל ליברה. הצליל הראשון מסמן שה- NFC של הטלפון זיהה את החיישן. הצליל השני מסמן שהסריקה הושלמה.

אייפון: לאחר הצמדת חיישן הפריסטייל ליברה לחלק האחורי של הזרוע העליונה, פתח את האפליקציה והקש על אחד מלחצני הסריקה בתוך האפליקציה כדי להכניס את המכשיר למצב מוכן לסריקה. ישנם שני סוגי לחצני סריקה - לחצן כחול על מסך הבית וסמל סריקה אפור בפינה השמאלית העליונה של רוב המסכים. החזק את הקצה העליון של האייפון  ליד החיישן ואל תזיז את המכשיר עד  שיישמע צליל או תרגיש רטט, אשר מסמנים שהסריקה הושלמה.

הצורך בהסרת הכיסוי של הטלפון תלויה בחומר ממנו הוא עשוי, עוביו, וכמה טוב עובדת אנטנת ה- NFC שלך. אם כיסוי הטלפון שלך עשוי מפלסטיק, סיליקון או חומר בלתי-מוליך אחר,  סביר להניח שתוכל לסרוק את החיישן מבלי להסיר את הכיסוי. אם הכיסוי עשוי מאלומיניום, מתכת או כל חומר אחר מוליך, סביר להניח שתצטרך להסירו לפני סריקת החיישן. עובי הכיסוי גם כן יכול להשפיע - אם הכיסוי שלך הוא מאוד עבה, זה עלול למנוע מהטלפון שלך לסרוק את החיישן.

כן. האפליקציה פותחה באותה טכנולוגיה הקיימת בקורא פריסטייל ליברה לקבלת ועיבוד נתוני רמות הסוכר, כך שניתן להשתמש בה לניטור רמת סוכר שגרתית. ניתן להשתמש באפליקציה במקום או בשילוב עם קורא הפריסטייל ליברה.

אין צורך לשאת מד-סוכר נפרד לניטור רמת סוכר שגרתית1. האפליקציה מאפשרת לקבל תוצאות של רמות הסוכר בתדירות שתרצה על ידי סריקה פשוטה של חיישן הפריסטייל ליברה שלך על ידי הטלפון. עם זאת, בדיקת רמת סוכר באצבע באמצעות מד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר כאשר בדיקה בנוזל הבין-תאי עלולה שלא לשקף באופן מדויק את רמות הסוכר בדם, או כאשר המערכת מדווחת על היפוגלקמיה או היפוגלקמיה צפויה, או כאשר התסמינים אינם תואמים את הקריאות המדווחות ע"י החיישן.

אם ברצונך להשתמש בקורא הנתונים ובאפליקציה עבור אותו חיישן, יש לבצע את הפעולות הבאות:

 1. 1. חובה להשתמש בקורא הנתונים להפעלה הראשונית של החיישן החדש. אי אפשר להשתמש בקורא פריסטייל ליברה עבור חיישן שהפעלתו הראשונית נעשתה באפליקציה.
 2. 2. לאחר ההפעלה הראשונית של החיישן בקורא, פתח את האפליקציה וסרוק בעזרתה את החיישן בכל עת.
 3. 3. בסיום זמן החימום של החיישן, אפשר להשתמש גם באפליקציה וגם בקורא, כדי לבדוק את רמת הסוכר, למשך עד 14 ימים.
 4. 4. יש לסרוק את החיישן בקורא או באפליקציה בתוך פרק זמן של 8 שעות, כדי למנוע היווצרות פערים בנתונים.

יש לשים לב כי אם נעשה שימוש גם בקורא וגם באפליקציה עבור אותו חיישן, הנתונים לא יועברו בין המכשירים. לדוגמה, אם נעשה שימוש בקורא למשך כמה ימים, ולאחר מכן באפליקציה למשך כמה ימים, יהיו פערים בנתוני רמת הסוכר שלך, שישפיעו על הדוחות. חשוב להמשיך לסרוק את החיישן שלך באפליקציה או בקורא כל שמונה שעות, כדי לאפשר לך ולרופא המטפל לקבל תמונת מצב מלאה של מגמות ודפוסים של רמות הסוכר שלך.

אפליקציית FreeStyle LibreLink מיועדת לשימוש עם חיישן אחד בלבד (ואדם אחד) בכל פעם. כל חשבון אפליקציה משויך לאדם אחד. עם זאת, אנשים המשתמשים באפליקציית FreeStyle LibreLink יכולים להתחבר למטפלים שלהם אם הם משתמשים באפליקציה נפרדת הנקראת LibreLinkUp. LibreLinkUp מאפשרת למטפלים לנטר מרחוק את קריאות רמות הסוכר המבוצעות על ידי יקירהם.

כן. מטופלים עם סוכרת יכולים להשתמש בחיישנים של פריסטייל ליברה יחד עם האפליקציה כדי להבין טוב יותר את ההשפעתן של פעולות כמו: אכילה, פעילות גופנית ונטילת אינסולין, בהתבסס על רמות הסוכר שלהם. השימוש באפליקציה עם החיישן יכול גם לסייע בקבלת החלטות טיפוליות יומיות, כולל החלטות על מינון אינסולין, בהתבסס על הנחיות של הצוות הרפואי.

כן. אם אתה משתמש בטלפון אנדרואיד, ייתכן שיהיה עלייך לגשת להגדרות הטלפון ולהפעיל מחדש את ה-NFC כשהטלפון נמצא במצב טיסה. אתה יכול לסרוק עם האייפון במצב טיסה על ידי הקשה על אחד מלחצני הסריקה באפליקציה ולשים אותו במצב מוכן לסריקה.

תקשורת Wi-Fi או תקשורת סלולרית נדרשת רק לצורך הגדרה ראשונית של האפליקציה  (הורדה / התקנה של האפליקציה, יצירת חשבון או כניסה) ושיתוף מידע על רמות הסוכר שלך עם צוות המטפל שלך או עם אפליקציות מחוברות אחרות. האפליקציה אינה דורשת חיבור Wi-Fi או תקשורת סלולרית כדי לסרוק את החיישן או לשמור את קריאות רמות הסוכר הנוכחיות. בזמנים שהטלפון ללא תקשורת, רק  לאחר חידוש תקשורת  Wi-Fi או תקשורת סלולרית , הנתונים שלך יועלו ל- LibreView

לא, ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink לעתים קרובות ככל שתרצה ולא צריכה להיות השפעה ניכרת על חיי הסוללה מעבר לדפוסי השימוש הרגילים שלך.

אם סוללת הטלפון שלך התרוקנה, הטען את הטלפון שלך כדי להמשיך להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink. הנתונים שלך לא יאבדו אם הסוללה בטלפון תיגמר ותוכל לסרוק את החיישן בזמן שהטלפון נטען.

האפליקציה FreeStyle LibreLink אינה נתמכת בטלפונים שנפרצו.

לאחת התקנת האפליקציה FreeStyle LibreLink, הקש על "כניסה". לאחר מכן, הקש על "שכחתי סיסמא", הכנס את כתובת הדוא"ל ששימשה אותך ליצירת החשבון ופעל לפי ההנחיות המופיעות על המסך. אתה תקבל דוא"ל עם לינק לאיפוס הסיסמא. לחץ על הלינק כדי ליצור סיסמא חדשה, לאחר מכן היכנס לחשבון שלך באמצעות הסיסמה החדשה שלך.

אפליקציית FreeStyle LibreLink זמינה כעת בשפות הבאות:

 • • ערבית
 • • סינית מופשטת
 • • מסורת סינית
 • • דנית
 • • הולנדית
 • • אנגלית (ברטינה)
 • • אנגלית (ארה""ב)
 • • פינית
 • • צרפתית - קנדה
 • • צרפתית-צרפת
 • • גרמנית
 • • יוונית
 • • עברית
 • • איטלקית
 • • יפנית
 • • קוריאנית
 • • נורווגית
 • • פולנית
 • • פורטוגזית - ברזיל
 • • פורטוגזית - פורטוגל
 • • רוסית
 • • ספרדית - אמריקה הלטינית
 • • ספרדית - ספרד
 • • ספרדית – ארה""ב
 • • שוודית
 • • טורקית

הערה: האפליקציה FreeStyle LibreLink מוצגת בשפה זהה לזו של שפת מערכת ההפעלה של הטלפון. אם ברצונך להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink בשפה אחרת, בחר באחת מהשפות הנתמכות בהגדרות המערכת של הטלפון. אפליקציית FreeStyle LibreLink תתעדכן בפתיחה הבאה שלה. אם האפליקציה FreeStyle LibreLink אינה תומכת בשפה המוגדרת בטלפון, האפליקציה תציג טקסט באנגלית (ארה""ב).

לא, נתוני רמות סוכר שלך מאפליקציית FreeStyle LibreLink לא יסונכרנו עם תוכנת פריסטייל ליברה. נתונים מאפליקציית FreeStyle LibreLink נשמרים ומוצגים רק באמצעות LibreView

האפליקציה תציג סמל של שעון בגרף רמות הסוכר כדי לציין מתי חל שינוי בזמן. יש צורך להשתמש בזמן נכון לקבלת דוחות מדויקים. אם השעה והתאריך בטלפון אינם מוגדרים לעדכון אוטומטי, יהיה עליך לעדכן את הגדרות השעה והתאריך של הטלפון שלך כדי להמשיך להשתמש באפליקציה.

 • • שיתוף: ניתן לשתף דוחות ישירות מהטלפון באמצעות אפליקציית FreeStyle LibreLink.  ניתן לחבר את הקורא למחשב באמצעות כבל USB להעלאת נתונים.
 • • תצוגה: הקורא כולל מסך מגע צבעוני פשוט. גרפים מוצגים בצבע וברזולוציה גבוהה יותר באפליקציה.
 • • הערות: ניתן להוסיף הערות לקורא בתוך 15 דקות מקריאת רמת הסוכר. האפליקציה מאפשרת לך להוסיף ולהציג הערות בכל עת ביומן.
 • • טקסט לדיבור: אם התכונה מופעלת באפליקציה, ניתן לשמוע את קריאת רמת הסוכר עם יחידת המדידה וכיוון חץ המגמה לאחר כל סריקה.
 • • דוחות: הקורא והאפליקציה משתמשים באותם חישובים כדי ליצור דוחות של רמות סוכר. בהשוואה לקורא, הדוחות באפליקציה יותר צבעוניים, מפורטים ואינטראקטיביים. האפליקציה יכולה גם להציג  A1c  משוער בנוסף לנתונים הסטטיסטיים הבסיסיים של היסטוריית רמות הסוכר שלך ב -24 השעות האחרונות.
 • • תזכורות: האפליקציה מאפשרת לך להגדיר בקלות תזכורות מותאמות אישית, כמו גם טיימר 8 שעות המתאפס בכל פעם שהחיישן נסרק. על מנת לקבל תזכורות, ודא כי הודעות האפליקציה מופעלות.
 • • אחר: לקורא יש פתח עבור מקלונים לבדיקת רמת סוכר בדם כך שניתן להשתמש בו הן לסריקת חיישנים  והן לבדיקת רמות הסוכר בדם.

האפליקציה כוללת סדרה של דוחות המראים את מגמות ודפוסי רמות הסוכר שלך. בחר מתוך התפריט הראשי את הדוח שברצונך לראות.

אם השתמשת בעבר בקורא הנתונים פריסטייל ליברה, ייתכן שיהיו הבדלים בביצוע סריקת חיישן באמצעות הטלפון הנייד. ייתכן שיהיה צורך לשנות את טכניקת הסריקה שלך, כי הביצוע של ה־NFC בטלפון משתנה בהתאם ליצרן ולמודל.

• במכשירי אנדרואיד:

 • ◦ יש לוודא שתכונת ה־NFC בטלפון מופעלת.
 • ◦ אם נעשה שימוש באפליקציות NFC אחרות, כמו S-Health של סמסונג, יש לפתוח את אפליקציית FreeStyle LibreLink בכל פעם מחדש, לפני הסריקה. לעומת זאת, אם יוסרו אפליקציות ה־NFC האחרות, אפשר יהיה לסרוק את החיישן בכל פעם שהטלפון אינו נעול.
 • ◦ יש להחזיק את גב הטלפון מול החיישן (אפשר לעשות זאת מעל הבגדים), ולהזיז את הטלפון באטיות, עד שיישמע הצליל הראשון. יש להמשיך להחזיק את הטלפון, עד שיישמע הצליל השני (אם הצלילים בטלפון מושתקים, יהיה צורך להפעילם כדי לשמוע צלילים אלה).
 • ◦ הצליל הראשון מציין שהטלפון והחיישן יצרו תקשורת NFC.
 • ◦ הצליל השני מציין שהטלפון סרק את החיישן בהצלחה.
 • ◦ בנוסף, הטלפון שלך גם ירטוט לאחר סריקת החיישן.

• במכשירי אייפון:

 • ◦ יש לפתוח את אפליקציית  FreeStyle LibreLink
 • ◦ יש להקיש על "לחצן הסריקה" בדף הבית (ייתכן ששמו יהיה "התחל חיישן חדש" או "בדוק רמת סוכר"), או על סמל החיישן שנמצא בפינה השמאלית העליונה ברוב מסכי האפליקציה.
 • ◦ כאשר מופיע המסך "מוכן לסריקה", יש להחזיק את החלק העליון של האייפון קרוב  לחיישן.
 • ◦ הטלפון שלך ירטוט מעט לאחר סריקת החיישן.

לאחר השלמת הסריקה, האפליקציה תציג את קריאת הסוכר הנוכחית שלך, יחד עם 8 השעות האחרונות של היסטוריית רמות הסוכר, וחץ המציין את כיוון מגמת רמת הסוכר שלך.

אם לא מתקבלת קריאת סוכר או אם מופיעה הודעת שגיאה, יש לעבור אל הודעות שגיאה ופתרון בעיות.

במקרה שהטלפון שלך אבד, הורד שוב את האפליקציה בטלפון תואם והיכנס עם פרטי החשבון שלך. אם יש עליך חיישן פעיל, עלייך להתקין מחדש את האפליקציה ולהיכנס לחשבון הקיים שלך,כדי שתוכל להמשיך להשתמש בחיישן שלך עד לסיום פעילותו. לא תוכל לראות נתונים היסטוריים בהתקנה החדשה של האפליקציה, אך נתונים אלה יהיו זמינים ב- LibreView.

האפליקציה מאחסנת את פרטי החשבון שלך, נתוני רמות הסוכר, הערות, ומידע מהחיישן באפליקציה בטלפון שלך, לכן באחריותך להגביל את הגישה לטלפון שלך כדי להגן על מידע אישי. האפליקציה גם מעלה באופן אוטומטי נתונים אלה לתוכנת LibreView, שהינה מאגרנתונים מאובטח מבוסס ענן. אנא קרא את הודעת הפרטיות לקבלת מידע נוסף.

LibreView היא מערכת לניהול סוכרת מבוססת ענן המסופקת על ידי Abbott ו- Newyu, Inc. LibreView .

LibreView מספקת מאגר מאובטח לנתונים מאפליקציית FreeStyle LibreLink שלך, ומאפשרת לשתף בקלות את נתוני רמות הסוכר שלך עם אנשי הצוות הרפואי שלך או אחרים, אם תרצה.

הנתונים מועברים אוטומטית* ל- LibreView כאשר הטלפון שלך מחובר לאינטרנט.

* על המשתמש להיות מחובר לאינטרנט בכדי שנתוני רמות הסוכר שלו יעלו אוטומטית ל- LibreView.

אבוט ושותפיה מצייתים לכל חוקי ההגנה על המידע והפרטיות בתחומי השיפוט של המשתמשים. קרא את הסכם הרשיון למשתמש קצה ואת תנאי השימוש או את הודעת הפרטיות באפליקציה או באתר freestylelibre.com כדי לוודא שאתה חש בנוח עם מדיניות טיפול בנתונים המסדירים את השימוש באפליקצייה וב-LibreView, אחרת אין להתקין את האפליקציה.

נדרש מינימום של 5 ימים של נתוני חיישן כדי לחשב A1c משוער

LibreView משמשת לניהול פרטי החשבון שלך ומאפשרת דיווח מפורט ושיתוף נתונים. לאחר התקנת האפליקציה וקבלת את תנאי השימוש, יהיה עליך ליצור חשבון LibreView כדי להתחיל להשתמש באפליקציה. LibreView מאפשר לך לשתף את נתוני רמות הסוכר שלך עם הצוות הרפואי ואפליקציות אחרות המתחברות עם אפליקציית FreeStyle LibreLink

כן, ניתן לשתף נתוני רמת סוכר באמצעות האפליקציה גם עם אפליקציות אחרות. עיין בתפריט השיתוף שבאפליקציית FreStyle LibreLink כדי לראות אילו אפליקציות אחרות זמינות לשיתוף באזור שלך.

תכונת 'טקסט לדיבור' היא תכונה אופציונלית של אפליקציית FreeStyle LibreLink. כאשר התכונה מופעלת, קריאת רמת הסוכר שלך וחץ המגמה יוקראו בקול, בעת סריקת החיישן. תכונה זו יכולה להיות שימושית במקרה של הסחות דעת בזמן הסריקה או אם רוצים אישור קולי של ערך רמת הסוכר שלך.

כברירת מחדל, תכונה זו כבויה באפליקציה. כדי להפעיל אותה, יש לעבור לתפריט ההגדרות, לבחור באפשרות 'טקסט לדיבור' ולהפעיל את התכונה.

יש לשים לב שהתכונה 'טקסט לדיבור' קוראת בקול את ערך רמת הסוכר ואת חץ המגמה בלבד. תמיד יש לבדוק את מסך 'רמת הסוכר שלי', כדי לקבל מידע מלא. יש לזכור שתכונת 'טקסט לדיבור' מקבלת את הגדרות עוצמת הקול של הטלפון. אם השמע בטלפון מכובה, לא תישמע את הקריאה של רמת הסוכר.

אפשר לשמור באפליקציית FreeStyle LibreLink הערות על מזון, אינסולין ופעילות גופנית. אפשר לשמור את ההערות בכמה דרכים שונות.

כדי לשמור הערה יחד עם קריאת רמת הסוכר, הקש על הלחצן 'הוסף הערה' שבתחתית המסך 'רמת הסוכר שלי'. עיין בהוראות המפורטות להלן

אם אתה מעדיף להוסיף הערה ישירות ליומן, ראה "שימוש ביומן", למידע נוסף.

שלב 1 סריקת החיישן

סרוק את חיישן פריסטייל ליברה באמצעות הטלפון הנייד. אם יש קושי בסריקת החיישן, עיין ב"הודעות שגיאה ופתרון בעיות", למידע נוסף.

שלב 2 הקש על 'הוסף הערה'

מהמסך 'רמת הסוכר שלי', יש להקיש על הלחצן 'הוסף הערה'.

שלב 3 בחירת סוג ההערה

הקש על תיבת הסימון שליד סוג ההערה שברצונך ליצור. אם אין ברצונך לבחור קטגוריה, אפשר לדלג על שלב זה, ולהקליד את ההערה בשדה 'הערה'.

שלב 4 הוספת פרטי ההערה (אופציונלי)

הכנס מידע על ההערה בשדות המתאימים. יש לחזור על שלבים 2 ו־3 לכל סוגי ההערות שברצונך ליצור.

שלב 5 הקשה על 'סיום'

הקש על 'סיום', כדי לשמור את ההערה ולחזור למסך 'רמת הסוכר שלי'. מעל גרף רמת הסוכר יוצג סמל בהתאם לסוגי ההערות שנוספו.

כדי לערוך את ההערה שהוספת, יש להקיש על הלחצן 'ערוך הערה' שבתחתית המסך.

ניתן לשתף את נתוני רמת הסוכר עם צוות רפואי המטפל בך או עם אדם קרוב, על ידי שליחת צילום מסך של הדוח מהנייד, באמצעות הודעה או בדוא"ל ישירות מאפליקציית FreeStyle LibreLink. לשם כך,פתח את התפריט הראשי, ולאחר מכן הקש על שם הדוח .תחת "דוחות", ואז הקש על סמל השיתוף שבתחתית מסך הדוח.

פעולה זו תעלה תפריט של אפליקציות שונות בטלפון שבהן אפשר להשתמש כדי לשתף תמונות. הקש על הסמל של האפליקציה שבה ברצונך להשתמש, ופעל לפי הנחיות התהליך לשיתוף המסך. כך ישותף צילום מסך סטטי של הדוח.

השימוש ביומן

תכונת היומן באפליקציית FreeStyle LibreLink לנייד מאפשרת לבדוק את קריאות רמת הסוכר הקודמות שלך, ולהוסיף הערות על: ארוחות, פעילות גופנית, שימוש באינסולין ועוד. הגישה ליומן נעשת על ידי פתיחת התפריט הראשי, והקשה על 'יומן'.

שלב 1 -פתיחת התפריט הראשי

יש להקיש על סמל הניווט שנמצא בפינה הימנית העליונה, כדי לפתוח את התפריט הראשי.

שלב 2 -מעבר אל היומן

יש להקיש על האפשרות 'יומן'.

שלב 3 -בחירת תאריך

ברירת המחדל ביומן היא היום הנוכחי. כדי לבחור יום אחר, יש להשתמש בלחצן בחירת התאריכים שנמצא ליד התאריך המוצג.

יש להקיש על התאריך המודגש. ימים ללא מספרים מודגשים אינם מכילים רשומות יומן.

שלב 4- בחירת ערך

יש לעיין ברשימה כדי למצוא את הערך הרצוי.

שלב 5 -פתיחת הערך

יש להקיש על ערך מהרשימה כדי לפתוח אותה. אם כבר יש הערות לערך זה, אפשר להקיש על הלחצן 'ערוך הערה' כדי לבצע שינויים. אפשר לערוך הערה שמצורפת לקריאת רמת הסוכר או הערה שמוזנת ישירות ליומן, ואינה קשורה לקריאה ספציפית של רמת הסוכר.

כדי להוסיף הערה לערך שקיים ביומן ואינו כולל הערות קודמות, יש לפתוח את הערך ביומן וללחוץ על 'הוסף הערה'. יש לבצע את אותו תהליך כדי להוסיף הערה לקריאת רמת סוכר.

כדי להוסיף הערה שאינה קשורה לערך ביומן:

שלב 1 מציאת התאריך

יש לנווט אל היום שברצונך להוסיף בו את ההערה.

שלב 2 הקשה על 'הוסף הערה'

יש להקיש על הלחצן 'הוסף הערה'.

שלב 3 הגדרת הזמן

יש להגדיר את זמן ההערה, ולהקיש על הלחצן 'סיום'.

שלב 4 הוספת הערה

יש לבצע את אותו תהליך כמו בהוספת הערה לקריאת רמת סוכר.

כדי להוסיף הערה לערך שקיים ביומן ואינו כולל הערות קודמות, יש לפתוח את הערך ביומן וללחוץ על 'הוסף הערה'. יש לבצע את אותו תהליך כדי להוסיף הערה לקריאת רמת סוכר.

כדי להוסיף הערה שאינה קשורה לערך ביומן:

שלב 1 מציאת התאריך

יש לנווט אל היום שברצונך להוסיף בו את ההערה.

שלב 2 הקשה על 'הוסף הערה'

יש להקיש על הלחצן 'הוסף הערה'.

שלב 3 הגדרת הזמן

יש להגדיר את זמן ההערה, ולהקיש על הלחצן 'סיום'.

שלב 4 הוספת הערה

יש לבצע את אותו תהליך כמו בהוספת הערה לקריאת רמת סוכר.

מחיקת תזכורות

כדי למחוק תזכורת מותאמת אישית, יש לפתוח את התפריט הראשי, לעבור אל 'תזכורות', לבחור את התזכורת שברצונך למחוק ולהחליק ימינה כדי למחוק את התזכורת.

הערה: אי אפשר למחוק את תזכורת ברירת המחדל 'סרוק את החיישן', אך ניתן להשבית אותה, אם אתה מעדיף שלא להשתמש בה.

אפשר לבטל תזכורת בלי למחוק אותה, על ידי הקשה על הלחצן הכחול-אפור שנמצא במסך התזכורות הראשי.

כדי לערוך את השם, את הזמן או את התדירות של תזכורת, יש לפתוח את התפריט הראשי ולעבור אל 'תזכורות'. יש לבחור את התזכורת שברצונך לערוך ולבצע את השינויים.

הערה: אפשר לערוך את מרווח הזמן של תזכורת ברירת המחדל 'סרוק את החיישן' ו/או להשבית אותה, אך אי אפשר לערוך את שמה או למחוק אותה.

בעת הגדרת האפליקציה, יש להגדיר גם את טווח ערכי היעד של רמת הסוכר. טווח זה משמש בגרפים של ערכי רמות סוכר, בדוחות וכן בחישוב פרק הזמן שבו רמת הסוכר שלך הייתה ביעד המטרה.

לאחר הגדרת האפליקציה, אפשר לערוך את טווח ערכי היעד של רמות הסוכר בתפריט 'הגדרות'.

אם לא ידוע לך טווח היעד שלך לרמת הסוכר, יש לברר זאת עם הרופא המטפל שלך

בעת הגדרת האפליקציה, אפשר גם להגדיר את היחידות של הפחמימות. חלק מהאנשים מודדים את הפחמימות בגרמים ואחרים במנות. האפליקציה מאפשרת לרשום את צריכת הפחמימות בכל אחת משיטות אלה.

לאחר הגדרת האפליקציה, אפשר לערוך את יחידות הפחמימות בתפריט 'הגדרות'.

אם יחידות הפחמימות או גודל המנה אינם ידועים לך, יש לברר זאת עם הרופא המטפל שלך.

אפשר לערוך את חשבון LibreView שיצרת בעת הגדרת האפליקציה, על ידי מעבר אל התפריט 'הגדרות'.

כדי להציג או לערוך את חשבונך ב־LibreView, חובה להיות מחוברים לאינטרנט.

כדי לערוך את פרטי החשבון, יש לאשר את הסיסמה.

כדי לשנות את הסיסמה, יש להזין את הסיסמה הנוכחית, ולאחר מכן את הסיסמה החדשה. הסיסמה חייבת לכלול שמונה תווים לפחות, ו־36 תווים לכל היותר. היא חייבת לכלול לפחות מספר אחד, אות גדולה אחת ואות קטנה אחת.

הערה: אם תערוך את הגדרות החשבון שלך ב־LibreView, יש לזכור שאלה יהיו הגדרות החשבון החדשות שבהן יש להשתמש כדי להיכנס ל־LibreView או ל־LibreLinkUp.

LibreView היא מערכת לניהול סוכרת בענן, המסופקת על ידי החברות Abbott ו־Newyu, Inc. LibreView מספקת מאגר נתונים מאובטח לשמירת הנתונים מאפליקציית FreeStyle LibreLink, ומאפשרת לך לשתף בקלות את נתוני רמות הסוכר שלך עם הצוות הרפואי או אנשים אחרים, אם תרצה בכך. הנתונים מועלים באופן אוטומטי ל־LibreView, כאשר הטלפון שלך מחובר לאינטרנט.

כדי לראות נתונים מ- FreeStyle LibreLink ב־LibreView, יש לבצע את השלבים הבאים:

1. מדפדפן האינטרנט יש לנווט אל libreview.com

2. יש להיכנס לאותו חשבון שיצרת כאשר התקנת את אפליקציית FreeStyle LibreLink. זהו גם החשבון שלך ב־LibreView.

3. יש ללחוץ על סמל הטיפה שנמצא בפינה הימנית העליונה של המסך.

4. יש ללחוץ על "הצג דוחות מלאים".

באפשרותך לשנות את הגדרות הדוח, להציג נתונים ממדי רמת סוכר אחרים, לייצא את הנתונים ולהגדיר שיתוף עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות, באמצעות LibreView. לקבלת מידע נוסף, יש לעיין במדריך להתחלה מהירה של LibreView בכתובת libreview.com.

הערה: אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה עובדת עם תוכנת פריסטייל ליברה.

לאחר ההתקנה של אפליקציית FreeStyle LibreLink ואישור הסכם הרישיון למשתמש הקצה והודעת הפרטיות, יהיה צורך ליצור חשבון LibreView. כדי להשלים את תהליך יצירת החשבון, חובה שיהיה חיבור לרשת האינטרנט.

שלב 1 מילוי השדות הדרושים

השדות הבאים נדרשים.

• שם פרטי

• שם משפחה

• תאריך לידה

• מדינה

• דוא"ל

• סיסמה (סיסמאות חייבות לכלול שמונה תווים לפחות, ו־36 תווים לכל היותר. הן חייבות לכלול לפחות מספר אחד, אות גדולה אחת ואות קטנה אחת)

• אישור הסיסמה

שלב 2 הקשה על 'צור את החשבון שלי'

לאחר שהזנת את כל המידע, יש להקיש על הלחצן 'צור את החשבון שלי' שבתחתית המסך.

שלב 3 סיום הגדרת האפליקציה

לאחר יצירת החשבון, יהיה צורך להגדיר את האפליקציה. יש לפעול לפי ההנחיות המופיעות במסך, כדי לבחור את יעד המטרה שלך, וכדי להגדיר את ההעדפות לרישום הערות.

לאחר הגדרת האפליקציה, אפשר לערוך את הבחירות בכל עת, על ידי מעבר אל האפשרות 'הגדרות' שבתפריט.

הערה: כעת אפשר להשתמש באותם פרטי חשבון כדי להיכנס ל־LibreView או ל־LibreLinkUp. הנתונים שלך מאפליקציית FreeStyle LibreLink יועלו אוטומטית אל LibreView, בכל פעם שיש חיבור לאינטרנט.

LibreView משמשת לניהול פרטי החשבון שלך ומאפשרת דיווח מפורט ושיתוף נתונים. לאחר התקנת האפליקציה וקבלת את תנאי השימוש, יהיה עליך ליצור חשבון LibreView כדי להתחיל להשתמש באפליקציה. LibreView מאפשר לך לשתף את נתוני רמות הסוכר שלך עם הצוות הרפואי ואפליקציות אחרות המתחברות עם אפליקציית FreeStyle LibreLink

האפליקציה מאחסנת את פרטי החשבון שלך, נתוני רמות הסוכר, הערות, ומידע מהחיישן באפליקציה בטלפון שלך, לכן באחריותך להגביל את הגישה לטלפון שלך כדי להגן על מידע אישי. האפליקציה גם מעלה באופן אוטומטי נתונים אלה לתוכנת LibreView, שהינה מאגרנתונים מאובטח מבוסס ענן. אנא קרא את הודעת הפרטיות לקבלת מידע נוסף.

LibreLinkUp הינה אפליקציה נלוות לאפליקציית FreeStyle LibreLink המאפשרת לשתף את קריאות רמות הסוכר שנסרקו עם המטפלים שלך באופן אוטומטי. אדם המחובר לחיישן פריסטייל ליברה משתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink וההורה או המטפל משתמש באפליקציית LibreLinkUp. כדי להוסיף עוקבים לאפליקציית LibreLinkUp, יש להקיש על "שיתוף" (או אפליקציות מקושרות) בתפריט הראשי של אפליקציית FreeStyle LibreLink, בחר LibreLinkUp ברשימת אפליקציות השיתוף הזמינות ופעל לפי ההנחיות המופיעות על המסך. גם אתה וגם המטפל שלך חייבים להיות עם חיבור אינטרנטי כדי לשתף ולקבל את קריאות רמת הסוכר.

לקבלת מידע נוסף על LibreLinkUp בקר באתר librelinkup.com.

שאלות נפוצות על החיישן

גובה החיישן הוא 5 מ"מ וקוטרו הוא 35 מ"מ. חלק החיישן המוחדר מתחת לעור הינו בעובי הקטן מ-0.4 מ"מ והוא מוחדר לעומק של כ-5 מ"מ בלבד מתחת לעור. במחקר נעשה על ידי Abbott Diabetes Care, המשתמשים הסכימו שהחדרת החיישן אינה מכאיבה יותר מבדיקת סוכר רגילה באמצעות דקירת האצבע *.

*Data on file. Abbott Diabetes Care.

החיישן מודד את רמות הסוכר באופן אוטומטי כל דקה ושומר את הקריאות במרווחי זמן של 15 דקות למשך 8 שעות. כאשר החיישן נסרק על ידי הקורא, הוא מעביר באופן אוטומטי 8 שעות של נתונים אל תוך הקורא.

לא, תקבל את הקריאה העדכנית ביותר בכל פעם שתסרוק את החיישן על ידי הקורא.

ניתן לסרוק כמה שרוצים, אך הקריאה לא תשתנה בתדירות גבוהה מ- 60 שניות.

על מנת לשמור על גודלו הקטן של החיישן, אפשרות האחסון שלו מוגבלת. על מנת לוודא כי הוא יוכל לשמור את הנתונים למשך 8 שעות (פרק זמן לילי ממוצע), נבחרו מרווחי זמן של 15 דקות.

החיישן מוצמד לחלק האחורי של הזרוע העליונה באמצעות התקן חד פעמי הנקרא התקן הצמדת החיישן. כאשר החיישן מוצמד, סיב סטרילי קטן (5 מ"מ) מוחדר אל מתחת לעור, ומקובע למקומו עם מדבקה קטנה. בבמחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care, רב המשתמשים הסכימו כי התחושה המלווה את הצמדת החיישן אינה כואבת יותר מדקירת האצבע לצרכי בדיקת סוכר*.

*Data on file. Abbott Diabetes Care.

החיישן החד פעמי מיועד להיצמד אל גב הזרוע העליונה ולספק קריאות סוכר מדויקות במשך עד 14 ימים. לאחר 14 ימים, יש להסיר את החיישן באמצעות קילוף המדבקה.

ניתן להצמיד את החיישן רק על החלק האחורי של הזרוע העליונה.

עוביו של חלק החיישן המוחדר מתחת לעור קטן מ-0.4 מילימטר (1 מ"מ הוא עוביין של מספר שערות אנושיות) ועומק החדרתו מתחת לעור הוא כ-5 מ"מ בלבד, כך שמרבית האנשים לעולם לא ירגישו את החיישן בעת השימוש בו. במחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care , מרבית המשתמשים הסכימו כי התחושה המלווה את הצמדת החיישן אינה כואבת יותר מדקירת האצבע לצרכי בדיקת סוכר*.

*Data on file. Abbott Diabetes Care

אתה יכול לבצע קריאות רמות סוכר רבות ככל שתרצה במהלך השימוש בחיישן. על מנת לקבל תמונה מלאה של האיזון הגליקמי במשך 24 שעות, עליך לסרוק לפחות אחת ל-8 שעות.

כן, דיוק החיישן נותר עקבי למשך עד 14 יום. בדיקת סוכר באמצעות דקירת האצבע במד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר, כאשר רמות הסוכר בנוזל הבין תאי עלולות לא לשקף בצורה מדויקת את רמת הסוכר בדם או במצב של היפוגליקמיה / היפוגליקמיה צפויה, המדווחת על ידי המערכת, או כאשר הסימפטומים אינם תואמים את קריאת המערכת.

כן. ניתן להשתמש בחיישן במהלך מקלחת, שחיה או התעמלות. אין לשהות עם החיישן במים בעומק שמתחת למטר 1 (3 רגל), ואין לטבול אותו במים למשך פרק זמן העולה על 30 דקות.

היוועץ עם חברת התעופה לפני הנסיעה, היות וחוקים ותקנות עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

לאחר תקופת שימוש של 14 ימים, הקורא מודיע לך. משך הזמן עד לסיום תקופת השימוש בחיישן מוצג על המסך של הקורא עם הפעלתו. לאחר תקופת השימוש, החיישן יפסיק לפעול ויש להחליפו בחיישן חדש.

הפעל חיישן חדש. הקורא יזהה שזה חיישן חדש וישאל האם ברצונך להפעיל אותו.

על מנת לוודא שהמערכת פועלת כהלכה, יש פשוט להפעיל את הקורא ולסרוק באמצעותו את החיישן על מנת לקבל קריאת רמות סוכר. אם החיישן אינו פועל מכל סיבה שהיא, תופיע הודעת שגיאה על הקורא, אשר תורה למשתמש להחליף את החיישן. אם אתה סובל מתסמינים שאינם תואמים את קריאת המערכת פריסטייל ליברה או במקרה של חשד לאי דיוק של הקריאה, בדוק את רמת הסוכר באמצעות דקירת האצבע תוך שימוש במד סוכר. לנוחיותך, הקורא כולל מד סוכר מובנה בו ניתן להשתמש לבדיקת רמת הסוכר בדם. אם אתה סובל מתסמינים שאינם תואמים את קריאות רמות הסוכר שלך, היוועץ עם הרופא המטפל.לפרטים המלאים אנא קרא את המדריך למתשתמש של מערכת פריסטייל ליברה.

אם החיישן יפסיק לפעול בשל טמפרטורה קיצונית, המשתמש יקבל הודעת שגיאה המציינת "קריאת הסוכר אינה זמינה".

מערכת פריסטייל ליברה לא נבדקה בקרב אנשים המטופלים בדיאליזה

מערכת הפריסטייל ליברה לא נבדקה בשימוש עם התקנים רפואיים אחרים, כגון קוצבי לב.

מערכת פריסטייל ליברה מיעדת לשימוש של בני אדם בלבד.

קורא וחיישן הפריסטייל ליברה יכולים להיחשף להפרעות אלקטרוסטטיות (ESD) ואלקטרומגנטיות (EMI) שכיחות, כולל גלאי מתכת בנמלי תעופה. תוכל לשאת את חיישן הפריסטייל ליברה שלך בזמן שתעבור דרכם. עם זאת, אין לחשוף את קורא הפריסטייל ליברה וחיישן הפריסטייל ליברה לחלק מסורקי הגוף המלא בנמלי תעופה (כלומר, רנטגן ומיקרו-גל מילימטר). על מנת להימנע מהסרת החיישן , עליך לבקש שסוג סריקה אחר יבוצע ע"י קצין הביטחון.

אריזות משומשות ולא משומשות ניתן להשליך לפח אשפה כללי. לאחר שהחיישן הוצמד לזרוע, את התקן הצמדת החיישן המשומש (המכיל מחט) ניתן להבריג בחזרה למכסה ולהשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית או קופסה לפסולת חדה. את חיישן פריסטייל ליברה המשומש יש להשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית או לקופסה לפסולת חדה.

שאלות נפוצות על הקורא

האם אני מאבד את קריאות רמות הסוכר שלי ?יש להטעין את הקורא כאשר הסוללה ריקה. לא תאבד את קריאות רמות הסוכר השמורות בקורא. הקורא אמור להיטען במלואו תוך כ-3 שעות אם הסוללה ריקה לחלוטין.

בשימוש רגיל, ניתן להשתמש בקורא במשך כ-7 ימים בטרם יהיה צורך בהטענתו מחדש. אזהרת סוללה חלשה תופיע על הקורא כאשר יהיה צורך בהטענתו מחדש. על הקורא קיים חיווי של סוללה המציין את אורך חיי הסוללה.

כן, ניתן לקבל קריאת סוכר דרך הבגדים באמצעות סריקת החיישן על ידי הקורא. הקורא יכול לקלוט נתונים מהחיישן כאשר הוא נמצא בטווח של 1 ס"מ עד 4 ס"מ

קריאת הסוכר הישנה ביותר תאבד אם החיישן לא ייסרק לפחות פעם אחת במהלך פרק זמן של 8 שעות. לדוגמה, אם סרקת את החיישן על ידי הקורא בשעה 13:00 ולאחר מכן בשעה 22:00, תאבד את נתוני הסוכר שנשמרו בין 13:00 ל-14:00.

בישראל, השפות הזמינות הן: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. שפת הקורא היא ספציפית למדינה ולפיכך משתנה ממדינה למדינה.

שאלות נפוצות על רכישה און-ליין

אם קבלת מוצר לא נכון, אנא פנה לשירות לקוחות שלנו ב-6364*.

אנו מקבלים חזרה מוצרים שנמסרו לאחר 14 ימי אספקה רק אם הם פגומים. במקרה כזה, תיצור קשר עם שירות לקוחות ב--6364*.

אם אתם לא מעוניין במה שהזמנתם, ניתן להחזיר את המוצר אלינו בתוך 14 יום מיום האספקה, בתנאי שזה עומד בקריטריונים הבאים: - חיישנים - אריזה חיצונית פתוחה. אם האריזה החיצונית של החיישנים פתוחה, עדיין ניתן לבטל את ההזמנה תוך 14 יום מתאריך קבלת החיישנים. אם אתם מעוניינים להחזיר את החיישנים לחברה במקרה הנ"ל,נא ליצור קשר עם שירות לקוחות ב-6364*, שידריכו אותכם כיצד להחזיר אותם אלינו. אם אריזות החיישנים האישיות לא נפתחו ובתנאי שאתם מחזירים אותם לחברה תוך 14 יום, החברה תפצה אותכם בעלות מלאה של הרכישה, כולל המשלוח. אתם תישאו רק בעלויות החזר המוצר לחברה. חיישנים שנפתחו: במקרה שפתחת את אריזות החיישנים האישיות, החברה לא תוכל לקבל אותם חזרה מפאת שיקולי בטיחות והיגיינה. יש לזרוק את החיישנים לפי ההוראות המופיעות באריזה. החברה לא מפצה על חיישנים שנפתחו.

כרטיסי אשראי היא הדרך היחידה לשלם בחנות האון-ליין שלנו. אנו משתמשים במנוע תשלום טרנזילה, התומך בכרטיסי אשראי הבאים: מאסטר-קארד, ויזה ודיינרס. כאשר מכניסים פרטי כרטיס האשראי בפעם ראשונה או אם מעדכנים פרטים, מלאו את השדות הבאים: *בחר את סוג הכרטיס *הכנס את כל הספרות של המספר *הכנס תאריך התוקף *הכנס את שם בעל הכרטיס כפי שמופיע עליו. התשלום יעבור כשהזמנתך תשלח. פרטי התשלום יקלטו במערכת רק כשתסכים לתנאי המכירה.

בקר בעמוד "החשבון שלך" באתר כדי לראות את תאריך המסירה המשוער של הזמנתכם. אם התאריך עבר וההזמנה לא הגיעה, פנו לחברת המשלוח. אם עדיין אין זכר למשלוח, בקר בעמוד "הזמנות שלי" באתר לקבלת עזרה.

עלות המשלוח עד הבית היא.....ש"ח. שליחות באמצעות חברת שליחויות חיצונית – עד 14 ימי עסקים מאישור ביצוע ההזמנה. "ימי עסקים": ימי א' עד ה', לא כולל ימי ערבי חג וימי חג. איסוף עצמי ממשרדי החברה (ו/או מכתובת אחרת שתימסר ללקוח) – ההזמנה תהיה מוכנה לאיסוף רק לאחר קבלת הודעה משירות הלקוחות של החברה לפיה ההזמנה מוכנה לאיסוף

הזמנה מסוימת יכולה להשלח לכתובת אחת ספציפית בלבד. ניתן להכניס כמה כתובות למשלוח בחשבון שלכם באתר (כולן בישראל)

הזמנות מאתר www. יכולות ללהישלח לכתובת בישראל. הזמנות מאתר www. יכולות ללהישלח לכתובת בישראל.

שאלות נפוצות על משלוחים

הזמנות מאתר www.freestylelibre-webshop.geffenmedical.co.il ניתן לבצע רק עבור כתובות בישראל

הזמנה מסוימת יכולה להשלח לכתובת אחת ספציפית בלבד. ניתן להכניס כמה כתובות למשלוח בחשבון שלכם באתר (כולן באותה המדינה)

עלות המשלוח עד הבית הוא.....ש"ח. שליחות באמצעות חברת שליחויות חיצונית – עד 14 ימי עסקים מאישור ביצוע ההזמנה. "ימי עסקים": ימי א' עד ה', לא כולל ימי ערבי חג וימי חג. איסוף עצמי ממשרדי החברה (ו/או

בקר בעמוד "החשבון שלך" באתר כדי לראות את תאריך המסירה המשוער של הזמנתך. אם התאריך עבר וההזמנה לא הגיעה, פנו לחברת המשלוח. אם עדיין אין זכר למשלוח, בקר בעמוד "הזמנות שלי" באתר לקבלת עזרה.

לפעמים, החבילות חוזרות אלינו עם סימון "לא ניתן למסירה". לא סופק המשלוח מסיבה הקשורה בלקוח, לרבות אך מבלי לגרוע, עקב מסירת פרטים שגויים ו/או לא נכונים ו/או לא מדויקים בעת ביצוע ההזמנה או מכיוון שהלקוח לא היה בכתובת אספקת המשלוח בשעה היעודה, יחויב הלקוח בעלות דמי המשלוח ודמי הטיפול בגין המשלוח. החברה אינה אחראית לכל עיכוב או איחור באספקת מוצרים שנובע מסיבות התלויות בחברת השילוח. בכל מקרה, אחריות החברה לכל עיכוב או איחור באספקת מוצרים לא תעלה על דמי המשלוח ששולמו על ידי הלקוח. הלקוח אחראי לקבלת המשלוח על ידי אדם מעל גיל 18, על ידו או על ידי מי מטעמו. החברה ו/או חברת השילוח רשאים לסרב לספק הזמנה לאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית. במקרה כזה, יתואם אופן ביצוע המשלוח מראש עם הלקוח.

Yes, after an order has been dispatched, parcels can be tracked on the internet. You can find tracking information in your order details.

To track your parcel:
• Go to My Orders
• Go to the order you want to track
• Click Track Package

Please keep in mind that some items may be dispatched separately and therefore may not arrive at the same time as the rest of your order.

If your order is marked as "Delivered", but you haven't received it, go to "About Missing Parcels" that shows orders marked as "Delivered" for more information.

רוב ההזמנות מגיעות בזמן. לפעמים, באתר המוצר יסומן כ"סופק" למרות שעדיין לא קבלת אותו. במקרים כאלה: תבדוק אם משהוא אחר בכתובת שלך קבל אותה. חפש בסביבה הקרובה - יכול להיות שהחבילה הושארה אצל השכנים. בדוק הודעה של נסיון מסירה בתיבת הדואר שלך - מלא אחר ההוראות ובקש מסירה מחודדשת או אסוף את החבילה בעצמך. צור קשר עם חברת המשלוחים ובקש מידע על החבילה.

השילוח נעשה רק בישראל. האתר לא מקבל הזמנות מחו"ל. אם אתה לא זמין במהלך היום בכתובת שמסרת, או אם המוצר נועד כמתנה, ישנה אפשרות לרישום כתובת מסירה אחרת. החשבונית תשלח בנפרד לכתובת אחרת.

All prices are in GBP, include VAT and exclude any delivery charges incurred. The price is the one that applied at the time the order was placed.

If you ordered a 1 Year Subscription
If part of the order is delayed, meaning that the order can only be delivered in several stages, you will not incur any additional delivery costs.
If items that are delivered display obvious material or manufacturing defects, please report them, either by calling our Abbott customer service free of charge on 0500 467 466, or by sending an email to adchelpuk@abbott.com.
You can use a range of methods to pay for your purchase in the Freestyle Libre online shop: by credit card / debit card and PayPal.
The contract shall take effect with Abbott Laboratories Limited, unless expressly specified otherwise.

Address:
Abbott Laboratories Limited.
Abbott House,
Vanwall Business Park,
Vanwall Road,
Maidenhead,
Berkshire, SL6 4XE
Registered Number: 329102 England.

If you have a long-term illness or you're disabled, you might not have to pay VAT on certain goods and services that you buy or bring into the UK.

For further information on VAT relief, please visit the HMRC website.

שאלות נפוצות על התשלום

The fastest way to pay in our shop is using a credit or debit card. We accept Visa, MasterCard and American Express credit cards and debit cards.

When entering credit/ debit card details for the first time or if you enter new details, we would ask you to take the following steps:

• Select the credit/ debit card type
• Enter the full credit/ debit card number
• Enter the expiry date
• Enter the name as shown on the card

Your payment will be processed when your order is dispatched.
Payment data will not be stored until you have agreed to the terms and conditions of sale.

You can pay via PayPal, without even creating a PayPal customer account. In order to do so, select PayPal as your preferred payment method during checkout. At the end of the ordering process you will be directed to PayPal. If you are already a PayPal customer, you can log in with your user data and confirm the payment. If you are new to PayPal and would like to pay via PayPal as a guest you can proceed with the payment as a PayPal guest.

Once the incoming payment is authorised, your order will be processed. PayPal payments are usually confirmed within a few minutes.

When sending goods back, the amount will be credited to your PayPal account.

שאלות נפוצות על החזרות

אם אתה לא מעוניין במה שהזמנת, ניתן להחזיר את המוצר אלינו בתוך 14 יום מיום האספקה, בתנאי שזה עומד בקריטריונים הבאים: - חיישנים - אריזה חיצונית פתוחה. אם האריזה החיצונית של החיישנים פתוחה, עדיין ניתן לבטל את ההזמנה תוך 14 יום מתאריך קבלת החיישנים. אם אתה מעוניין להחזיר את החיישנים לחברה במקרה הנ"ל,נא ליצור קשר עם שירות לקוחות ב-6364*, שידריכו אותך כיצד להחזיר אותם אלינו. אם אריזות החיישנים האישיות לא נפתחו ובתנאי שאתם מחזירים אותם לחברה תוך 14 יום, החברה תפצה אותך בעלות מלאה של הרכישה, כולל המשלוח. אתה תישא רק בעלויות החזר המוצר לחברה. חיישנים שנפתחו: במקרה שפתחת את אריזות החיישנים האישיות, החברה לא תוכל לקבל אותם חזרה מפאת שיקולי בטיחות והיגיינה. יש לזרוק את החיישנים לפי ההוראות המופיעות באריזה. החברה לא מפצה על חיישנים שנפתחו.

אנו מקבלים חזרה מוצרים שנמסרו לאחר 14 ימי אספקה רק אם הם פגומים. במקרה כזה, תיצור קשר עם שירות לקוחות ב-6364*.

אם קבלת מוצר לא נכון, אנא פנה לשירות לקוחות שלנו ב-6364*.

שאלות נפוצות אחרות

המילה FLASH משקפת את העובדה שהמשתמשים יכולים לקבל את קריאות רמות הסוכר במהירות ובקלות ע"י סריקה עם הקורא על גבי החיישן *. טכנולוגיית FLASH גם מספקת תובנות לסוכרתיים ולצוות הרפואי שלהם. * בדיקת סוכר באמצעות דקירת האצבע במד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר, כאשר רמות הסוכר בנוזל הבין תאי עלולות לא לשקף בצורה מדויקת את רמת הסוכר בדם או במצב של היפוגליקמיה / היפוגליקמיה צפויה, המדווחת על ידי המערכת, או כאשר הסימפטומים אינם תואמים את קריאת המערכת.

Abbott Diabetes Care מחוייבת למוצרים אשר בטוחים למשתמש. לאחר החדרת החיישן, יש צורך לאפשר לחיישן ולגוף להגיע לשיווי משקל. במחקרים שנערכו נמצא כי לא תמיד פשוט לקבל תוצאות מהימנות של מדידות הסוכר בגוף עד שמושג שיווי משקל זה. לפיכך, אנו מאפשרים למערכת להגיע לשיווי משקל במשך שעה על מנת לוודא שהיא נותנת קריאות סוכר מדויקות.

מערכת פריסטייל ליברה מראה חץ מגמה בכל קריאת סוכר, אשר מראה לאיזה כיוון ובאיזו מהירות משתנות רמות הסוכר. לפיכך, בכל זמן נתון,ניתן לדעת לא רק את רמת הסוכר הנוכחית שלך, אלא גם את הכיוון בו היא מתקדמת. בהתאם לכיוונו של חץ המגמה, אתה יכול לגלות האם רמות הסוכר שלך עולות, יורדות או נותרות יציבות, דבר המסייע בקבלת החלטות.

יש לפנות מוצר זה בהתאם לכל התקנות המקומיות הרלוונטיות המתייחסות לפינוי ציוד אלקטרוני, סוללות, פסולת חדה וחומרים שנחשפו לנוזלי גוף באופן פוטנציאלי. משמעות הדבר היא כי ההתקן להצמדת החיישן המשומש ואריזת החיישן צריכים להיות מפונים למכל של פסולת ביולוגית חדה. את החיישן המשומש יש להסיר, לנגב בחומר חיטוי ולפנות למיכל פסולת אלקטרונית (בדומה לסוללות).

יש לאחסן את הקורא בטמפרטורה של 20°C- עד ל 60°C ואת החיישן בטמפרטורה של 4°C עד 25°C .

לא, החיישן של פריסטייל ליברה עובר כיול במהלך תהליך הייצור, כך שאין צורך לכייל אותו. החיישן מופעל על ידי סריקה, ולאחר מכן, לאחר המתנה של שעה, הוא מתחיל לבצע קריאות סוכר באופן אוטומטי.

על מנת לקבל קריאת סוכר, יש פשוט לבצע סריקה מהירה, במשך שניה, של הקורא על פני החיישן. סריקה פשוטה זו נותנת לך מידע רב יותר מאשר בדיקת סוכר בדם וללא צורך בדקירות אצבע.1 כמו כן, מערכת פריסטייל ליברה מציעה תוכנה ליצירת דוחות תמציתיים המספקים ניתוח ברור של נתוני הסוכר. 1 בדיקת סוכר באמצעות דקירת האצבע במד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר, כאשר רמות הסוכר בנוזל הבין תאי עלולות לא לשקף בצורה מדויקת את רמת הסוכר בדם או במצב של היפוגליקמיה / היפוגליקמיה צפויה, המדווחת על ידי המערכת, או כאשר הסימפטומים אינם תואמים את קריאת המערכת.

מערכת FLASH לבדיקת סוכר היא דרך ידידותית לקבל קריאות סוכר באופן דיסקרטי. מערכת FLASH לבדיקת סוכר מספקת תמונה מלאה המראה את קריאת הסוכר הנוכחית, ובנוסף ניתן לראות כיצד רמות הסוכר משתנות באמצעות סריקה פשוטה של החיישן על ידי הקורא. מה שמייחד את טכנולוגיית FLASH לבדיקת סוכר הוא שבסריקה מהירה של החיישן על ידי הקורא מתקבלת תמונה מלאה של רמות הסוכר, לרבות קריאת הסוכר הנוכחית, היסטוריה של 8 שעות וחץ מגמה המראה האם רמת הסוכר עולה, יורדת או נותרת יציבה.

אפשר להשתמש במד הסוכר המובנה על מנת לבדוק את רמת הקטונים בדם. עלייך לבצע בדיקת קטונים בדם באצבעות בלבד תוך שימוש במקלוני הבדיקה לקטונים בדם של פריסטייל אופטיום. הקפד לקרוא את הוראות השימוש של מקלוני הבדיקה טרם השימוש במד הסוכר המובנה.

כן, המערכת מותווית למדידת רמות הסוכר בנוזל הבין-תאי בסוכרתיים (מגיל 4 שנים ומעלה). ההתוויה לילדים (גילאי 4-17) מוגבלת לילדים אשר נמצאים תחת פיקוחו של מטפל בן 18 שנים לפחות. מטפל בן 18 שנים לפחות אחראי על הפיקוח, הניהול ומתן סיוע לילד בעת השימוש

TOP NHS AVAILABILITY QUESTIONS

This announcement means that from the 1st November 2017, the FreeStyle Libre sensor is available on prescription via the NHS, subject to suitability. In the first instance, you should go and speak to the Health Care Professional who normally treats your diabetes to discuss suitability for you and availability in your area.
If you are given a prescription for the FreeStyle Libre sensor you will fulfil it in the same way as your other medications and supplies via a pharmacy from the 1st November, 2017.
The FreeStyle Libre reader is not available via prescription and will be provided free of charge via a Health Care Professional from 1st November 2017, based on suitability and availability in your area.
The FreeStyle Libre system will still be available to purchase on this website.

The FreeStyle Libre sensor will not be available on prescription until 1st November 2017 in England, Wales, Northern Ireland and Scotland. Your clinic or GP may not have information about the FreeStyle Libre system until after 1st November 2017.
Availability of the FreeStyle Libre system will be based on an individual’s suitability and local guidance.
To be able to get the FreeStyle Libre sensors on prescription it needs to be approved by your clinical commissioning group/ health board, your Clinic or GP may not be able to prescribe the FreeStyle Libre sensors if it is not approved.

To be able to receive the FreeStyle Libre sensors on prescription it needs to be approved by your local clinical; commissioning group or health board. Your Clinic or GP many not be able to prescribe the FreeStyle Libre sensors if it is not approved. Availability of the system will be based on individuals’ suitability
Once you have been given a prescription by your healthcare professional, pharmacies should be able to provide the FreeStyle Libre sensor immediately.

To be able to receive the FreeStyle Libre sensors on prescription it needs to be approved by your local clinical; commissioning group or health board. Your Clinic or GP many not be able to prescribe the FreeStyle Libre sensors if it is not approved. Availability of the system will be based on individuals’ suitability.

We recommend you take the opportunity to discuss this matter with your healthcare professional again, at your next appointment. Availability will be subject to suitability and availability in your area.

The starter kit will be provided free of charge via a healthcare professional based on suitability an approval in your area by the local commissioning group or health board.

לא, מערכת פריסטייל ליברה ומערכת פריסטייל ליברה 2 יהיו זמינות בשוק באותה עת.

בדיוק כמו מערכת פריסטייל ליברה, מערכת פריסטייל ליברה 2 היא דיסקרטית, נוחה וקלה לשימוש1. בזכות הדיוק המצוין שלה2,3, אין צורך בדקירות אצבע בעת השימוש במערכת פריסטייל ליברה 2 *.

מערכת פריסטייל ליברה 2 מציעה גם שקט נפשי ברגעים שאתם הכי זקוקים, עם 3 התראות אופציונליות בזמן אמת. ישנה התראה על רמת סוכר נמוכה, התראה על רמת סוכר גבוהה והתראה על אובדן אות.

סימוכין

1 Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

2 עלון נתוני ביצועי מערכת פריסטייל ליברה 2.

3 Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

* בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירת אצבע נדרשת כאשר קריאות והתראות רמות הסוכר שלך אינן תואמות

לתסמינים או לציפיות.

כן, בדיוק כמו מערכת פריסטייל ליברה, מערכת פריסטייל ליברה 2 מאושרת לשימוש עבור ילדים עם סוכרת מגיל 4 ומעלה ולמבוגרים עם סוכרת*, כולל נשים בהריון.

* ההתוויה לילדים (גילאי 4-12) מוגבלת לילדים אשר נמצאים תחת פיקוחו של מטפל בן 18 שנים לפחות. המטפל אחראי על הפיקוח, הניהול ומתן סיוע לילד בעת השימוש בקורא והחיישן וכן בפירוש או בסיוע לילד לפרש את קריאות רמות הסוכר המתקבלות מהחיישן.

למערכת פריסטייל ליברה 2 יש ממוצע שונות יחסית מוחלטת (MARD) של 9.2%* עם 99.9% מהקריאות באזורים A ו- B של ה- Consensus Error Grid ^.

מערכת פריסטייל ליברה 2 כוללת MARD של 9.7% בקרב ילדים, עם 100% מהקריאות באזורים A ו- B של ה- Consensus Error Grid°

סימוכין

* עלון נתוני ביצועי מערכת FreeStyle Libre 2

^ Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

° Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc. מטופלים ילדים מגיל 6-17

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת הן לחיישני פריסטייל ליברה והן לחיישני פריסטייל ליברה 2, אולם התראות מתקבלות רק מחיישני פריסטייל ליברה 2.

למערכת פריסטייל ליברה 2 יש שלוש התראות אופציונליות:

• התראה על רמת סוכר נמוכה - ההתראה תודיע לך כאשר רמת הסוכר שלך יורדת מתחת לרמה שהגדרת

• התראה על רמת סוכר גבוהה - ההתראה תודיע לך כאשר רמת הסוכר שלך עולה מעל לרמה שהגדרת

• התראה על אובדן אות - ההתראה תודיע לך כאשר התראות רמת הסוכר שהגדרת אינן זמינות מכיוון שהחיישן איבד את

התקשורת עם הקורא או עם האפליקציה במשך 20 דקות

מערכת פריסטייל ליברה 2 בודקת כל דקה אם צריכה להתקבל התראה

מערכת פריסטייל ליברה 2 מציעה חווית התראות פשוטה. רק המכשיר שהפעיל את החיישן יכול לקבל התראות

כן, תזדקק לקורא פריסטייל ליברה 2 כדי לקבל התראות על רמת סוכר באמצעות חיישן פריסטייל ליברה 2. קורא פריסטייל ליברה לא מספק התראות.

הגרסה האחרונה העדכנית ביותר של האפליקציה תומכת בהתראות

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink גרסה 2.5.3 ואילך תואמת לחיישני פריסטייל ליברה 2 ותומכת בקבלת התראות . ניתן להשתמש בגרסה זו של האפליקציה להפעלה / סריקה של חיישני פריסטייל ליברה 2 וקבלת התראות.

חיישן פריסטייל ליברה 2 מבוסס על אותה טכנולוגיית אנזים (wired-enzyme) כמו חיישן פריסטייל ליברה. ההבדל העיקרי הוא שחיישן פריסטייל ליברה 2 משתמש ב- Bluetooth המאפשר התראות רמת סוכר אופציונליות. חיישן פריסטייל ליברה 2 הוא בגודל זהה לחיישן פריסטייל ליברה .

אתה מוזמן לשתף את הנתונים עם הצוות הרפואי וכך הם יוכלו לעבוד איתך על ניהול השגרה היומיומית שלך בצורה טובה יותר. באמצעות LibreView תוכל לשתף את הנתונים באופן אוטומטי עם הצוות הרפואי על ידי קישור חשבון ה- LibreView שלך למרפאה שלהם. לחלופין, באפשרותך לשלוח דוא"ל או להדפיס קובץ PDF של הדוחות שלך על מנת לשתף עם הצוות הרפואי שלך.

כן אם אתה משתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink. עם זאת, אם אתה משתמש בקורא פריסטייל ליברה 2 כמכשיר העיקרי שלך, לא ניתן לאחד נתונים ממערכת פריסטייל ליברה באותו דוח עם נתונים ממערכת פריסטייל ליברה 2 ב- LibreView.

בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירות אצבע נדרשת כאשר קריאות והתראות רמות הסוכר אינן תואמות לתסמינים או לציפיות

לא כל המטופלים זקוקים להתראות רמת סוכר. מערכת פריסטייל ליברה 2 מציעה התראות עבור מי שזקוק או חפץ בהן. עם זאת, כל המטופלים יכולים פשוט לבחור להשאיר את ההתראות כבויות.

מגבוני האלכוהול המצורפים לערכת החיישן מיוצרים ע"י חברה אחרת. המשמעות הינה שהחברה ממנה נרכשים המגבונים, אמונה על עמידה בתקנות המוצר וסימון התקן האירופאי *CE למגבוני האלכוהול. כל שינוי אשר מתבצע במגבוני האלכוהול או לתוויות שלהם, מייצר שינוי בערכות החיישנים.

מכיוון שאבוט מחויבת להבטיח אספקה סדירה של חיישנים ובכדי להבטיח את תאימות המוצר לרגולציה האירופאית CE, וכדי לצמצם את ההשפעה האפשרית על האספקה עקב שינויים במגבוני אלכוהול או תיוגם, אבוט נאלצו להסיר אותם מערכות החיישנים.

*סימון Conformitè Europëenne) CE) הוא סימון המעיד על תאימות להוראות ולתקנות החלות על מוצרים הנמכרים באזור הכלכלי האירופי (EEA).

לא. הוראות השימוש להצמדת החיישן נשארו ללא שינוי. יש לרחוץ את האזור עם סבון (ללא לחות ובישום) ולייבשו, לנקות בעזרת מגבון אלכוהול על מנת להסיר שאריות שומניות העלולות למנוע מהחיישן להידבק כראוי ולחכות עד שהעור יהיה יבש לגמרי לפני הצמדת החיישן. תוכל לעיין בעלון המצורף לחיישן לקבלת הנחיות שלב אחר שלב.

לצערנו, איננו יכולים לשלוח לך מגבוני אלכוהול. ניתן לרכוש מגבוני אלכוהול בבתי מרקחת ובחנויות אחרות.
ניתן לרכוש מגבוני אלכוהול גם באתר שלנו בלינק הבא: https://geffenmedical.co.il/vitrex-swabs

כן

לחיות עם הסוכרת

סוכרת לא צריכה למנוע מכם לחיות את החיים כפי שתרצו

למד עוד

תמיכה

הדרכה, שאלות נפוצות ויצירת קשר עם שירות הלקוחות שלנו

עבור אל מרכז התמיכה שלנו

קנה עכשיו

הזמינו את ערכת ההתחלה והחיישנים עכשיו

התחל לקנות